Filter​

Start typing on the line above to pull out results for an event, athlete, school or mark.
Search Flags
full: at the start of a search for an athlete or school will make it so that everyone in the same event as a search result is displayed.
multi: at the start of a search will let you put 'name1 OR name2 OR name3' between queries to search for all
regexp: at the start of a query will allow you to search with JavaScript regular expressions.
top n will only show the top n finishers in each event.
web Help FILTER help page on web.
[]: (Event/Athlete/School/Mark/click '[?]' on left)
County Meet @ Los Gatos HS : 05-21-18 6B Results www.LynbrookSports.com

Event 004 Boys 1600 Meter Run 6 ========================================================================= Name Year School Finals H# ========================================================================= 1 Martin, Gurev 6 Moreland 5:22.52 1 2 Dalziel, Shane 6 Rolling Hill 5:22.82 1 3 Schoos, Matthew 6 Rolling Hill 5:24.54 1 4 Ethan Narimatsujayne 6 Burnett 5:28.30 1 5 Nikos Dal Canto 6 Willow Glen 5:44.70 1 6 Khalil Neely 6 Sunnyvale 5:49.73 1 7 Liam Saxton 6 Hyde 5:50.15 1 8 Liam Devenney 6 Graham 5:50.78 1 Event 016 Boys 65 Meter Hurdles 6 ========================================================================= Name Year School Finals H# ========================================================================= 1 Calvin, Cha 6 Moreland 10.94 1 2 Jonah Van Antwerpen 6 Graham 11.00 1 3 Marli Cabana 6 Columbia 11.07 1 4 Tchir, Cameron 6 Union 11.26 1 5 Ross, Steven 6 Price 11.85 1 6 Daniel Ra 6 Hyde 12.15 1 7 Russell Ehrlich 6 Willow Glen 12.17 1 8 Samuel O'Kane 6 Willow Glen 12.67 1 Event 010 Boys 4x100 Meter Relay 6 ========================================================================= School Finals H# ========================================================================= 1 Kennedy 54.23 1 2 Sam Lawson 54.77 1 3 Dartmouth 54.80 1 4 Rolling Hill 54.86 1 5 Crittenden 55.58 1 6 Willow Glen 55.94 1 7 Castillero 57.80 1 8 Price 57.94 1 Event 022 Boys 800 Meter Run 6 ========================================================================= Name Year School Finals H# ========================================================================= 1 Jordan Jensen 6 Willow Glen 2:26.04 1 2 Shlok, Chavda 6 Moreland 2:26.57 1 3 Martin, Gurev 6 Moreland 2:29.14 1 4 Dalziel, Shane 6 Rolling Hill 2:29.24 1 5 Isaac Kim 6 Crittenden 2:32.33 1 6 Lucas Chapelle 6 Cupertino 2:35.02 1 7 Nikos Dal Canto 6 Willow Glen 2:36.24 1 8 Khalil Neely 6 Sunnyvale 2:38.79 1 Event 028 Boys 100 Yard Dash 6 ========================================================================= Name Year School Finals H# ========================================================================= 1 Matthew Lau 6 Kennedy 11.94 1 2 Vick, Michael 6 C.T. English 12.14 1 3 Jordan Francis Cutaran 6 Bret Harte 12.29 1 4 Kevin Kim 6 Sam Lawson 12.59 1 5 Max Bryning 6 Almaden Country Da 12.67 1 6 Edwards, Daniel 6 Rolling Hill 12.75 1 7 Filor, Alexander 6 Dartmouth 12.79 1 8 K Hernandez 6 Sunnyvale 12.87 1 Event 034 Boys 4x400 Meter Relay 6 ========================================================================= School Finals H# ========================================================================= 1 Hyde 4:31.09 1 2 Crittenden 4:31.10 1 3 Rolling Hill 4:35.37 1 4 Price 4:35.42 1 5 Sunnyvale 4:44.47 1 6 Fisher 4:49.79 1 7 Castillero 4:50.25 1 Event 052 Boys Long Jump 6 ========================================================================= Name Year School Finals F# ========================================================================= 1 Arjun Pochareddy 6 Kennedy 15-03.25 1 2 Wesley Harwell 6 Graham 14-07.25 1 3 Tchir, Cameron 6 Union 14-05.75 1 4 Tyler Sales 6 Latimer 13-08.25 1 5 Yuval Lewit 6 Cupertino 13-07.00 1 6 Shulepov, Nicholas 6 Dartmouth 13-06.50 1 7 Max Bryning 6 Almaden Country Da 13-06.50 1 8 Lucas Song 6 Almaden Country Da 12-07.75 1 Event 058 Boys Triple Jump 6 ========================================================================= Name Year School Finals F# ========================================================================= 1 Matthew Lau 6 Kennedy 32-11.00 1 2 Arjun Pochareddy 6 Kennedy 32-06.50 1 3 Justin Yu 6 Sam Lawson 30-10.25 1 4 Shulepov, Nicholas 6 Dartmouth 30-02.50 1 5 Ethan Narimatsujayne 6 Burnett 27-06.25 1 6 Mason, Shawn 6 Union 27-04.50 1 7 Takoda Jones 6 Willow Glen 26-05.00 1 Event 064 Boys High Jump 6 ========================================================================= Name Year School Finals F# ========================================================================= 1 Arif Mohamed 6 Kennedy 04-08.00 1 2 Le, Thomas 6 Rolling Hill 04-06.00 1 3 Adams, Ryder 6 Rolling Hill 04-06.00 1 4 Rodriguez, Adrian 6 Monroe 04-04.00 1 4 Sawyer Smith 6 Cupertino 04-04.00 1 6 Tchir, Cameron 6 Union 04-04.00 1 6 Daniel Ra 6 Hyde 04-04.00 1 8 Roland Jones 6 Willow Glen 04-02.00 1 Event 040 Boys Shot Put 6 ========================================================================= Name Year School Finals F# ========================================================================= 1 Nathan Enders 6 Sunnyvale 34-04.00 1 2 Andrey Dini 6 Willow Glen 33-09.00 1 3 Justin Yu 6 Sam Lawson 32-06.50 1 4 Ethan Ippolito 6 Castillero 30-11.00 1 5 DaQuino, Blake 6 Rolling Hill 28-04.50 1 6 Allard, Zach 6 Latimer 26-09.00 1 7 Jacob Kuhl 6 Hyde 24-01.00 1 8 Smith, Daniel 6 Price 23-10.00 1 Event 046 Boys Discus Throw 6 ========================================================================= Name Year School Finals F# ========================================================================= 1 NATHAN ENDERS 6 Sunnyvale 095-06.00 1 2 Ethan Ippolito 6 Castillero 084-04.00 1 3 Andrey Dini 6 Willow Glen 077-04.00 1 4 DYLAN WHITE 6 McAuliffe 074-02.00 1 5 Fernando Oseguera 6 Crittenden 060-00.00 1 6 Fowler, Kodi 6 Dartmouth 050-11.00 1 7 Smith, Daniel 6 Price 046-09.00 1 8 Matthews, Zander 6 Price 046-02.00 1 6B - Team Rankings ================================================================================ 1) Kennedy 58 2) Rolling Hill 51 3) Willow Glen 39 4) Moreland 34 5) Sunnyvale 29 6) Sam Lawson 25 7) Crittenden 20 8) Hyde 19.5 9) Dartmouth 19 10) Graham 17 10) Castillero 17 12) Union 16.5 13) Price 14 14) Cupertino 11.5 15) Burnett 9 16) C.T. English 8 16) Latimer 8 18) Almaden Country Day 7 19) Columbia 6 19) Bret Harte 6 21) McAuliffe 5 22) Monroe 4.5 23) Fisher 3
7B-County Meet @ Los Gatos HS : 05-21-18
County Meet @ Los Gatos HS : 05-21-18 7B Results www.LynbrookSports.com

Event 005 Boys 1600 Meter Run 7 ========================================================================= Name Year School Finals H# ========================================================================= 1 Hedlund, Jeff 7 Price 5:12.74 1 2 Irwin, Zachary 7 Rolling Hill 5:13.79 1 3 Avellar, Joseph 7 Easterbrook 5:16.33 1 4 Aaron Hepworth 7 Crittenden 5:19.71 1 5 Dan Pokhrel 7 Hyde 5:19.72 1 6 Matthew Tsai 7 Cupertino 5:37.06 1 7 Warren Pang 7 Bret Harte 6:03.08 1 Event 017 Boys 65 Meter Hurdles 7 ========================================================================= Name Year School Finals H# ========================================================================= 1 Abel, Kiyan 7 Union 10.06 1 2 Xinyu Guo 7 Bret Harte 10.35 1 3 B Vaezeafshar 7 Graham 10.43 1 4 Kamali, Brady 7 Fisher 10.59 1 5 Greyson Mobley 7 Kennedy 10.61 1 6 Leo Janson 7 Cupertino 10.61 1 7 Salazar, Richard 7 Price 10.73 1 8 Parker Evans 7 Castillero 11.13 1 Event 011 Boys 4x100 Meter Relay 7 ========================================================================= School Finals H# ========================================================================= 1 Crittenden 50.00 1 2 Blach 50.75 1 3 Rolling Hill 51.27 1 4 Kennedy 51.43 1 5 Bret Harte 52.11 1 6 Campbell 52.34 1 7 St. Christopher 52.54 1 8 Easterbrook 53.05 1 Event 023 Boys 800 Meter Run 7 ========================================================================= Name Year School Finals H# ========================================================================= 1 Abel, Kiyan 7 Union 2:14.05 1 2 Vasu Sood 7 Hyde 2:17.30 1 3 Irwin, Zachary 7 Rolling Hill 2:19.19 1 4 Hedlund, Jeff 7 Price 2:19.87 1 5 Angel Hernandez 7 Burnett 2:29.34 1 6 Ethan Choe 7 Blach 2:29.36 1 7 Taaran Chohan 7 Graham 2:29.39 1 Event 029 Boys 100 Yard Dash 7 ========================================================================= Name Year School Finals H# ========================================================================= 1 Spencer Ye 7 Sunnyvale 11.76 1 2 Satvik Shrivastava 7 Sam Lawson 11.86 1 3 Viskovich, Bryant 7 Union 11.87 1 4 CJ Blastos 7 Almaden Country Da 11.91 1 5 Vasu Sood 7 Hyde 12.06 1 6 Taylor, Zachary 7 Rolling Hill 12.25 1 7 Garza, Audie 7 Campbell 12.33 1 8 Elber Garcia 7 Burnett 12.56 1 Event 035 Boys 4x400 Meter Relay 7 ========================================================================= School Finals H# ========================================================================= 1 Hyde 4:01.69 1 2 Crittenden 4:03.67 1 3 Miller 4:10.07 1 4 Rolling Hill 4:12.96 1 5 Fisher 4:19.03 1 6 Price 4:28.96 1 7 Burnett 4:33.17 1 8 Hoover 4:52.02 1 Event 053 Boys Long Jump 7 ========================================================================= Name Year School Finals F# ========================================================================= 1 Denman, Alex 7 C.T. English 17-07.00 1 2 Tran, Brian 7 Rolling Hill 16-09.00 1 3 Ethan Wen 7 Kennedy 16-08.00 1 4 Taylor, Zachary 7 Rolling Hill 16-01.50 1 5 Jackson Kim 7 Blach 16-01.50 1 6 Ruslan Tavrow 7 Egan 15-06.00 1 7 Aaron Jobalia 7 St. Christopher 14-02.50 1 8 Aidan Udofia 7 Hoover 14-01.00 1 Event 059 Boys Triple Jump 7 ========================================================================= Name Year School Finals F# ========================================================================= 1 Ethan Wen 7 Kennedy 36-09.75 1 2 Philip Chiu 7 Kennedy 35-08.75 1 3 Denman, Alex 7 C.T. English 34-06.50 1 4 Tran, Brian 7 Rolling Hill 31-09.00 1 5 Garcia, Mateo 7 Union 31-01.75 1 6 Parker Unze 7 Willow Glen 29-01.75 1 7 Aidan Shaffer 7 Willow Glen 25-08.25 1 Event 065 Boys High Jump 7 ========================================================================= Name Year School Finals F# ========================================================================= 1 Kamali, Brady 7 Fisher 05-02.00 1 2 Greyson Mobley 7 Kennedy 05-02.00 1 3 Aiden Leone 7 Sunnyvale 05-00.00 1 4 Abel, Kiyan 7 Union 05-00.00 1 5 Zach Romero 7 Blach 04-10.00 1 6 Garcia, Mateo 7 Union 04-08.00 1 6 Elijah Sandoval 7 Burnett 04-08.00 1 Event 041 Boys Shot Put 7 ========================================================================= Name Year School Finals F# ========================================================================= 1 Bilionis, George 7 Rolling Hill 41-09.00 1 2 Garcia, Mateo 7 Union 39-03.00 1 3 Kobe Tamada 7 Graham 38-07.00 1 4 Alec Cross 7 Blach 36-01.50 1 5 Murphy, Demetrius 7 Campbell 35-09.00 1 6 Justin Leong 7 Miller 34-03.50 1 7 Mark Walker 7 Willow Glen 29-11.00 1 8 Luke Wilson 7 Almaden Country Da 29-02.50 1 9 Reagan Liu 7 Bret Harte 23-11.00 1 Event 047 Boys Discus Throw 7 ========================================================================= Name Year School Finals F# ========================================================================= 1 Abel, Kiyan 7 Union 118-10.00 1 2 Garcia, Mateo 7 Union 091-00.00 1 3 MICHAEL WHITNEY 7 Hyde 087-01.00 1 4 Winokur, Charlie 7 Fisher 083-07.00 1 5 WESTLY DUNKLE 7 Blach 081-02.00 1 6 Mark Walker 7 Willow Glen 076-00.00 1 7 Reagan Liu 7 Bret Harte 075-07.00 1 8 QUINN CARBERY 7 Crittenden 074-10.00 1 7B - Team Rankings ================================================================================ 1) Union 63.5 2) Rolling Hill 56 3) Kennedy 41 4) Hyde 32 5) Blach 28 6) Crittenden 24 6) Fisher 24 8) Price 20 9) Bret Harte 16 9) Sunnyvale 16 9) C.T. English 16 12) Graham 14 13) Willow Glen 10 14) Burnett 9.5 15) Campbell 9 15) Miller 9 17) Sam Lawson 8 18) Easterbrook 7 19) Almaden Country Day 6 19) Cupertino 6 21) St. Christopher 4 22) Egan 3 23) Hoover 2 24) Castillero 1
8B-County Meet @ Los Gatos HS : 05-21-18
County Meet @ Los Gatos HS : 05-21-18 8B Results www.LynbrookSports.com

Event 006 Boys 1600 Meter Run 8 ========================================================================= Name Year School Finals H# ========================================================================= 1 Varun Saraf 8 Cupertino 4:50.52 1 2 Hogg, Caiden 8 Dartmouth 4:52.29 1 3 Jonathan Halperin 8 Cupertino 4:53.43 1 4 Wright, Dylan 8 Rolling Hill 4:54.67 1 5 Nico Trepanier 8 Blach 4:54.92 1 6 Sami Shafi 8 Bret Harte 5:02.85 1 7 Jones, Rahul 8 Fisher 5:07.98 1 8 Ethan Rauchwerk 8 Bret Harte 5:29.02 1 Event 018 Boys 65 Meter Hurdles 8 ========================================================================= Name Year School Finals H# ========================================================================= 1 Collin Fan 8 Cupertino 9.56 1 2 Carone, Jimmy 8 Price 9.62 1 3 DiCicco, Matthew 8 Fisher 9.74 1 4 Sotirios Kougiouris 8 Kennedy 9.84 1 5 Nicolas Ritchie 8 Bret Harte 9.92 1 6 Arya Hatami 8 Egan 9.96 1 7 Ramiro Penaloza 8 Burnett 11.54 1 8 Hoang, Micah 8 Fisher 13.54 1 Event 012 Boys 4x100 Meter Relay 8 ========================================================================= School Finals H# ========================================================================= 1 Dartmouth 47.27 1 2 Fisher 47.56 1 3 Bret Harte 48.26 1 4 Sam Lawson 48.32 1 5 Egan 48.72 1 6 Blach 49.06 1 7 Rolling Hill 49.57 1 8 Willow Glen 50.83 1 Event 024 Boys 800 Meter Run 8 ========================================================================= Name Year School Finals H# ========================================================================= 1 Varun Saraf 8 Cupertino 2:12.04 1 2 Hogg, Caiden 8 Dartmouth 2:12.66 1 3 Wright, Dylan 8 Rolling Hill 2:13.74 1 4 Jonathan Halperin 8 Cupertino 2:14.34 1 5 Avi Sinha 8 Cupertino 2:15.56 1 6 Jones, Rahul 8 Fisher 2:16.26 1 7 Aidan Cain 8 Bret Harte 2:20.79 1 8 Vibhu Krishnan 8 Bret Harte 2:21.79 1 Event 030 Boys 100 Yard Dash 8 ========================================================================= Name Year School Finals H# ========================================================================= 1 Travis Stankiewicz 8 Cupertino 11.13 1 2 Matthew Lafrance 8 Cupertino 11.15 1 3 Hutt, Ian 8 Dartmouth 11.22 1 4 Prabhav Goyal 8 Sam Lawson 11.41 1 5 Newsome, Paulo 8 Price 11.48 1 6 Noor Haroon 8 Bret Harte 11.53 1 7 Pittock, Luke 8 Fisher 11.60 1 8 Jack Ritchie 8 Willow Glen 11.89 1 Event 036 Boys 4x400 Meter Relay 8 ========================================================================= School Finals H# ========================================================================= 1 Cupertino 3:51.71 1 2 Price 3:54.30 1 3 Egan 3:54.67 1 4 Sam Lawson 3:55.78 1 5 Fisher 3:56.57 1 6 Dartmouth 3:57.14 1 7 Bret Harte 4:10.09 1 DQ Willow Glen 1 Event 054 Boys Long Jump 8 ========================================================================= Name Year School Finals F# ========================================================================= 1 Tyler Nguyen 8 McAuliffe 19-03.00 1 2 Colin Fan 8 Cupertino 19-02.00 1 3 Quijada, Alejandro 8 Fisher 18-00.50 1 4 Joshua Kung 8 Egan 17-06.50 1 5 Nicolas Ritchie 8 Bret Harte 16-09.00 1 6 John Kim 8 Bret Harte 15-09.25 1 7 Olsen, Matthew 8 Latimer 15-02.75 1 8 Pagano, Evan 8 Easterbrook 14-10.75 1 Event 060 Boys Triple Jump 8 ========================================================================= Name Year School Finals F# ========================================================================= 1 Tyler Nguyen 8 McAuliffe 40-01.00 1 2 Chase Yocum 8 Blach 39-10.50 1 3 Joshua Kung 8 Egan 38-04.50 1 4 Quijada, Alejandro 8 Fisher 35-05.00 1 5 Walton, Nathan 8 Dartmouth 34-05.00 1 6 Jack Ulrich 8 Willow Glen 33-08.00 1 7 Newberg, Owen 8 Dartmouth 32-05.00 1 8 Grant Short 8 Willow Glen 32-03.75 1 Event 066 Boys High Jump 8 ========================================================================= Name Year School Finals F# ========================================================================= 1 Pittock, Luke 8 Fisher 05-06.00 1 2 JAKE SKAGGS 8 Egan 05-06.00 1 3 CARTER LEE 8 Blach 05-06.00 1 4 Adam Berg 8 Willow Glen 05-04.00 1 5 RAY FENG 8 Sunnyvale 05-02.00 1 6 Jack Ulrich 8 Willow Glen 05-00.00 1 7 Hutt, Ian 8 Dartmouth 05-00.00 1 8 Goo, Aidan 8 Union 05-00.00 1 Event 042 Boys Shot Put 8 ========================================================================= Name Year School Finals F# ========================================================================= 1 Ryan Lee 8 Cupertino 45-02.50 1 2 DeSousa, Jacob 8 Price 43-02.50 1 3 Andrew Chen 8 Sam Lawson 40-04.00 1 4 Joshua Lee 8 Cupertino 40-03.00 1 5 Nathan, Tran 8 Moreland 34-09.50 1 6 Grisenti, Chuck 8 Union 33-02.00 1 7 Cameron Ralston 8 Bret Harte 32-07.00 1 8 Gabe Mancuso 8 Willow Glen 30-10.00 1 Event 048 Boys Discus Throw 8 ========================================================================= Name Year School Finals F# ========================================================================= 1 RYAN LEE 8 Cupertino 130-10.00 1 2 ANDREW CHENG 8 Sam Lawson 115-06.00 1 3 TJ TAKAFUA 8 Columbia 104-07.00 1 4 Cameron Ralston 8 Bret Harte 101-00.00 1 5 Jilani, Adam 8 Monroe 095-06.00 1 6 Goo, Aidan 8 Union 093-07.00 1 7 Gabe Mancuso 8 Willow Glen 091-07.00 1 8 Lithgow, Matthew 8 C.T. English 078-10.00 1 8B - Team Rankings ================================================================================ 1) Cupertino 106 2) Fisher 47 3) Dartmouth 43 4) Bret Harte 36 5) Egan 32 6) Sam Lawson 29 7) Price 28 8) Blach 21 9) McAuliffe 20 10) Willow Glen 17 11) Rolling Hill 13 12) Union 7 13) Columbia 6 14) Kennedy 5 15) Moreland 4 15) Sunnyvale 4 15) Monroe 4 18) Latimer 2 18) Burnett 2 20) Easterbrook 1 20) C.T. English 1
6G-County Meet @ Los Gatos HS : 05-21-18
County Meet @ Los Gatos HS : 05-21-18 6G Results www.LynbrookSports.com

Event 001 Girls 1600 Meter Run 6 ========================================================================= Name Year School Finals H# ========================================================================= 1 Fore, Mikaylee 6 Price 5:20.06 1 2 D'Arcangelo, Kiarra 6 Rolling Hill 5:21.08 1 3 Mitchell, Tauren 6 Rolling Hill 5:24.84 1 4 Shea Elmore 6 Hillbrook 5:55.45 1 5 Taylor Farnum 6 Castillero 5:56.21 1 6 Mia Gonzalez 6 Hyde 6:13.38 1 7 Sandhya Fasnacht 6 Kennedy 6:15.05 1 8 Ciara Ross 6 Graham 6:20.31 1 Event 013 Girls 65 Meter Hurdles 6 ========================================================================= Name Year School Finals H# ========================================================================= 1 Rodriguez, Mia 6 Price 11.16 1 2 Juno Winegar 6 Graham 11.28 1 3 DeRyke, Emma 6 Fisher 11.37 1 4 Lauren Zera 6 Sam Lawson 11.47 1 5 Nason, Siara 6 Rolling Hill 11.58 1 6 Bella Park 6 Cupertino 11.61 1 7 Emma Robbins 6 Willow Glen 12.37 1 8 Sarah Sinkula 6 Willow Glen 12.50 1 Event 007 Girls 4x100 Meter Relay 6 ========================================================================= School Finals H# ========================================================================= 1 Dartmouth 56.91 1 2 Cupertino 57.06 1 3 Willow Glen 57.84 1 4 Monroe 58.25 1 5 Sam Lawson 58.31 1 DQ Graham 1 DQ Price 1 DQ Castillero 1 Event 019 Girls 800 Meter Run 6 ========================================================================= Name Year School Finals H# ========================================================================= 1 D'Arcangelo, Kiarra 6 Rolling Hill 2:31.03 1 2 Fore, Mikaylee 6 Price 2:31.56 1 3 Sneha Muppalla 6 Sam Lawson 2:43.02 1 4 Herron, Kate 6 Fisher 2:46.14 1 5 Shea Elmore 6 Hillbrook 2:49.41 1 6 Mia Gonzalez 6 Hyde 2:51.87 1 7 Aileen Hernandez 6 Burnett 3:17.54 1 Event 025 Girls 100 Yard Dash 6 ========================================================================= Name Year School Finals H# ========================================================================= 1 Rodriguez, Mia 6 Price 12.57 1 2 Disaaehs, Layla 6 Monroe 12.78 1 3 Nason, Siara 6 Rolling Hill 12.93 1 4 Cara Constant 6 Kennedy 12.95 1 5 Akanesi Alves 6 Crittenden 13.04 1 6 Lauryn Blake 6 Cupertino 13.27 1 7 Taylor Farnum 6 Castillero 13.42 1 8 Darden Shoemaker 6 Willow Glen 13.60 1 Event 031 Girls 4x400 Meter Relay 6 ========================================================================= School Finals H# ========================================================================= 1 Rolling Hill 4:45.06 1 2 Dartmouth 4:47.45 1 3 Sam Lawson 4:49.24 1 4 Union 4:50.36 1 5 Crittenden 4:51.35 1 6 Miller 4:52.08 1 7 Willow Glen 5:02.56 1 8 Hoover 5:19.04 1 Event 049 Girls Long Jump 6 ========================================================================= Name Year School Finals F# ========================================================================= 1 Nason, Siara 6 Rolling Hill 14-07.50 1 2 Mason, Julia 6 Union 14-06.50 1 3 Mitchell, Tauren 6 Rolling Hill 12-08.50 1 4 TANMAYI SATTENAPALLI 6 Hyde 12-08.25 1 5 SRUTHI VENKATESAN 6 Kennedy 12-07.75 1 6 Ava Ries 6 Castillero 12-02.25 1 7 Emma Robbins 6 Willow Glen 11-07.50 1 8 AMY GILLSON 6 Graham 11-01.50 1 Event 055 Girls Triple Jump 6 ========================================================================= Name Year School Finals F# ========================================================================= 1 BELLA PARK 6 Cupertino 31-06.00 1 2 Mason, Julia 6 Union 30-07.50 1 3 MINSEO PARK 6 Sam Lawson 28-09.50 1 4 Capone, Adelyn 6 Fisher 27-09.00 1 5 REAGAN HALL 6 Cupertino 27-06.75 1 6 Erin Robke 6 Willow Glen 27-06.25 1 7 H., Ariana 6 Union 27-03.50 1 8 Darden Shoemaker 6 Willow Glen 23-09.00 1 Event 061 Girls High Jump 6 ========================================================================= Name Year School Finals F# ========================================================================= 1 Steiner, Katie 6 Fisher 04-06.00 1 2 Hayley Johnson 6 Columbia 04-04.00 1 2 Jamie Wade 6 Cupertino 04-04.00 1 4 Williams, Kendra 6 Dartmouth 04-02.00 1 5 Kubota, Kaelyn 6 Dartmouth 04-02.00 1 6 Audrey Han 6 Hyde 04-00.00 1 6 Ava Ries 6 Castillero 04-00.00 1 8 Emma Murphy 6 Bret Harte 03-08.00 1 Event 037 Girls Shot Put 6 ========================================================================= Name Year School Finals F# ========================================================================= 1 Grimaldo, Marisa 6 Rolling Hill 33-05.00 1 2 Sophia Harvey 6 Columbia 27-08.00 1 3 Julus, Moana 6 Monroe 27-02.00 1 4 Alice Ross 6 Miller 26-09.50 1 5 Casillas, Jessalyn 6 Dartmouth 25-00.00 1 6 Olivia Arellano 6 Castillero 19-07.50 1 Event 043 Girls Discus Throw 6 ========================================================================= Name Year School Finals F# ========================================================================= 1 Becker, Lily 6 Union 074-10.00 1 2 Jezebel Taamu 6 Columbia 061-00.00 1 3 Casillas, Jessalyn 6 Dartmouth 058-08.00 1 4 Alora Wright 6 Columbia 058-08.00 1 5 Obedencio, Jaden 6 Dartmouth 056-08.00 1 6 Avery Nielsen 6 Almaden Country Da 044-05.00 1 7 Briana Livingston 6 Bret Harte 043-06.00 1 8 Alice Ross 6 Miller 042-08.00 1 6G - Team Rankings ================================================================================ 1) Rolling Hill 70 2) Dartmouth 41 3) Price 38 4) Cupertino 35 5) Union 33 6) Columbia 28 7) Sam Lawson 27 8) Fisher 26 9) Monroe 19 10) Willow Glen 18 11) Castillero 14.5 12) Hyde 13.5 13) Kennedy 11 14) Graham 10 15) Miller 9 15) Hillbrook 9 17) Crittenden 8 18) Bret Harte 3 18) Almaden Country Day 3 20) Burnett 2 21) Hoover 1
7G-County Meet @ Los Gatos HS : 05-21-18
County Meet @ Los Gatos HS : 05-21-18 7G Results www.LynbrookSports.com

Event 002 Girls 1600 Meter Run 7 ========================================================================= Name Year School Finals H# ========================================================================= 1 Katherine Hegblom 7 Sunnyvale 5:25.51 1 2 Tau, Sophie 7 Fisher 5:35.10 1 3 Paige Unger 7 Willow Glen 5:38.35 1 4 Emily Liu 7 Hyde 5:40.08 1 5 Fiora Beratahani 7 Bret Harte 5:59.39 1 6 Mitchell, Vivian 7 Rolling Hill 5:59.66 1 Event 014 Girls 65 Meter Hurdles 7 ========================================================================= Name Year School Finals H# ========================================================================= 1 Bethany Chan 7 Miller 10.38 1 2 Madeline Macias 7 Bret Harte 10.48 1 3 Tessa Player 7 Graham 10.56 1 4 Jackson, Emma 7 Dartmouth 11.20 1 5 Peytan Eberle 7 Bret Harte 11.21 1 6 Trinity Lee 7 Columbia 11.40 1 6 Slader, Daniella 7 Price 11.40 1 8 Metanovic, Melania 7 Rolling Hill 11.53 1 Event 008 Girls 4x100 Meter Relay 7 ========================================================================= School Finals H# ========================================================================= 1 Graham 53.92 1 2 Rolling Hill 54.43 1 3 Willow Glen 54.77 1 4 Burnett 54.81 1 5 Crittenden 54.82 1 6 Fisher 55.73 1 7 Cupertino 56.02 1 DQ Dartmouth 1 Event 020 Girls 800 Meter Run 7 ========================================================================= Name Year School Finals H# ========================================================================= 1 Natalie Mark 7 Blach 2:25.81 1 2 Katherine Hegblom 7 Sunnyvale 2:30.00 1 3 Tau, Sophie 7 Fisher 2:30.20 1 4 Weinstein, Erica 7 Fisher 2:32.30 1 5 Munguia, Daniela 7 Easterbrook 2:36.56 1 6 Katelyn Guardanapo 7 Willow Glen 2:37.60 1 7 Emily Liu 7 Hyde 2:39.49 1 8 Paige Unger 7 Willow Glen 2:46.83 1 Event 026 Girls 100 Yard Dash 7 ========================================================================= Name Year School Finals H# ========================================================================= 1 Pozas, Leila 7 Rolling Hill 12.61 1 2 Kennedy Schoennauer 7 Burnett 12.65 1 3 Serena Kher 7 Miller 12.73 1 4 Bethany Chan 7 Miller 12.92 1 5 DeSchryver, Callie 7 Fisher 12.93 1 6 Jackson, Emma 7 Dartmouth 13.08 1 7 Charlotte Wheeler 7 Graham 13.11 1 8 Peytan Eberle 7 Bret Harte 13.18 1 Event 032 Girls 4x400 Meter Relay 7 ========================================================================= School Finals H# ========================================================================= 1 Blach 4:23.18 1 2 Redwood 4:28.83 1 3 Crittenden 4:28.96 1 4 Burnett 4:33.47 1 5 Sunnyvale 4:34.24 1 6 Price 4:37.70 1 7 Fisher 4:38.45 1 8 Willow Glen 4:51.71 1 Event 050 Girls Long Jump 7 ========================================================================= Name Year School Finals F# ========================================================================= 1 DeSchryver, Callie 7 Fisher 16-00.00 1 2 Pozas, Leila 7 Rolling Hill 15-11.75 1 3 BETHANY CHAN 7 Miller 15-08.00 1 4 TRINITY LEE 7 Columbia 15-01.50 1 5 KAITLYN SMILEY 7 Egan 14-10.25 1 6 Raegan Costello 7 Willow Glen 14-03.00 1 7 Aamold, Madi 7 Latimer 13-05.00 1 8 Fiora Beratahani 7 Bret Harte 12-11.00 1 Event 056 Girls Triple Jump 7 ========================================================================= Name Year School Finals F# ========================================================================= 1 Tessa Player 7 Graham 33-03.50 1 2 Megan MacKenze 7 Egan 32-03.75 1 3 Bethany Chan 7 Miller 32-01.00 1 4 Aamold, Madi 7 Latimer 30-09.50 1 5 Flores, Kayli 7 Easterbrook 29-02.75 1 6 Raegan Costello 7 Willow Glen 29-01.50 1 7 Peytan Eberle 7 Bret Harte 28-09.00 1 8 Nilsen, Samantha 7 Rolling Hill 27-10.00 1 Event 062 Girls High Jump 7 ========================================================================= Name Year School Finals F# ========================================================================= 1 Slover, Hannah 7 Fisher 05-05.00 1 2 DeSchryver, Callie 7 Fisher 05-00.00 1 3 Megan MacKenze 7 Egan 04-08.00 1 4 Selena Yuan 7 Miller 04-08.00 1 5 Enache, Alexia 7 Steindorf 04-04.00 1 6 Avishi Reddy 7 Hyde 04-04.00 1 7 Peytan Eberle 7 Bret Harte 04-02.00 1 8 Elizabeth Wildt 7 Bret Harte 03-10.00 1 Event 038 Girls Shot Put 7 ========================================================================= Name Year School Finals F# ========================================================================= 1 Nadia Lee 7 Hyde 34-01.00 1 2 Fonkwo, Diane 7 Dartmouth 33-05.00 1 3 Tatum Leuenberger 7 Sunnyvale 33-01.00 1 4 Christiana Fry 7 Cupertino 29-10.00 1 5 Tippetts, Mika 7 Redwood 27-02.00 1 6 Hardman, Unknown 1 7 Rolling Hill 26-08.50 1 7 Jillian Horowitz 7 St. Christopher 26-05.50 1 8 Brianna Meyers 7 Willow Glen 21-10.00 1 Event 044 Girls Discus Throw 7 ========================================================================= Name Year School Finals F# ========================================================================= 1 Tatum Leuenberger 7 Sunnyvale 085-03.00 1 2 Fonkwo, Diane 7 Dartmouth 075-04.00 1 3 NingNing O'Brien 7 Sunnyvale 062-04.00 1 4 Jaiden Lake 7 Almaden Country Da 058-09.00 1 5 Tippetts, Mika 7 Redwood 058-00.00 1 6 Flores, Kayli 7 Easterbrook 058-00.00 1 7 Lillian Casazza 7 Blach 054-01.00 1 8 Reyla Rodriguez 7 Willow Glen 053-11.00 1 7G - Team Rankings ================================================================================ 1) Fisher 56 2) Sunnyvale 44 3) Miller 38 4) Rolling Hill 34 5) Graham 28 6) Willow Glen 25 7) Dartmouth 24 8) Bret Harte 23 9) Blach 22 10) Hyde 20 11) Burnett 18 11) Egan 18 13) Redwood 16 14) Easterbrook 11 15) Crittenden 10 16) Columbia 7.5 17) Cupertino 7 17) Latimer 7 19) Price 5.5 20) Almaden Country Day 5 21) Steindorf 4 22) St. Christopher 2
8G-County Meet @ Los Gatos HS : 05-21-18
County Meet @ Los Gatos HS : 05-21-18 8G Results www.LynbrookSports.com

Event 003 Girls 1600 Meter Run 8 ========================================================================= Name Year School Finals H# ========================================================================= 1 Christel Elkins 8 Keys 5:14.00 1 2 Jannah Sheriff 8 Kennedy 5:27.91 1 3 Herron, Fiona 8 Fisher 5:31.12 1 4 Mia Tarkington 8 Sunnyvale 5:32.87 1 5 Clare Robke 8 Willow Glen 5:34.15 1 6 Pannell, Veloria 8 Fisher 5:38.34 1 7 Klarich, Lucy 8 Fisher 5:42.07 1 8 Shrusti Patil 8 Miller 5:43.59 1 9 Geniveve McKenzie 8 St. Christopher 6:31.59 1 Event 015 Girls 65 Meter Hurdles 8 ========================================================================= Name Year School Finals H# ========================================================================= 1 Ward, Shayla 8 Fisher 10.15 1 2 Isabella Walker 8 Blach 10.31 1 3 Allison Park 8 Cupertino 11.02 1 4 Sofija Dimitrijevic 8 Graham 11.23 1 5 Yin, Helen 8 Redwood 11.45 1 6 Dasalla, Alicia 8 Campbell 11.64 1 7 Emily Heery 8 Willow Glen 12.00 1 8 Iraa Kalambur 8 Bret Harte 12.39 1 Event 009 Girls 4x100 Meter Relay 8 ========================================================================= School Finals H# ========================================================================= 1 Fisher 52.28 1 2 Miller 52.51 1 3 Graham 53.11 1 4 Crittenden 53.17 1 5 Dartmouth 53.37 1 6 Willow Glen 53.51 1 7 Latimer 54.31 1 8 St. Christopher 55.93 1 Event 021 Girls 800 Meter Run 8 ========================================================================= Name Year School Finals H# ========================================================================= 1 Christel Elkins 8 Keys 2:23.47 1 2 Klarich, Lucy 8 Fisher 2:29.10 1 3 Herron, Fiona 8 Fisher 2:29.70 1 4 Cubiss, Megan 8 Price 2:30.70 1 5 Clare Robke 8 Willow Glen 2:32.18 1 6 Jannah Sheriff 8 Kennedy 2:33.44 1 7 Shrusti Patil 8 Miller 2:34.73 1 8 Mia Tarkington 8 Sunnyvale 2:40.20 1 9 Viviana Casas Hurtado 8 Castillero 2:46.09 1 Event 027 Girls 100 Yard Dash 8 ========================================================================= Name Year School Finals H# ========================================================================= 1 Ward, Shayla 8 Fisher 11.94 1 2 Vanessa Su 8 Miller 12.20 1 3 Vela, Sara 8 Dartmouth 12.23 1 4 Lauren Dove 8 Graham 12.26 1 5 Colette Davis 8 Crittenden 12.37 1 6 Kaydence Alexander 8 Willow Glen 12.62 1 7 Fordyce, Hope 8 Fisher 12.78 1 8 Gabriella [Bella] Macias 8 Bret Harte 13.31 1 Event 033 Girls 4x400 Meter Relay 8 ========================================================================= School Finals H# ========================================================================= 1 Fisher 4:23.17 1 2 Miller 4:26.88 1 3 Sam Lawson 4:30.48 1 4 Willow Glen 4:31.86 1 5 Latimer 4:37.49 1 6 Price 4:40.36 1 7 St. Christopher 4:42.00 1 8 Graham 4:42.50 1 Event 051 Girls Long Jump 8 ========================================================================= Name Year School Finals F# ========================================================================= 1 VANESSA SU 8 Miller 16-09.00 1 2 ISABELLA WALKER 8 Blach 15-08.75 1 3 Nguyen, Jasmine 8 Dartmouth 15-08.50 1 4 Justine, Rocha 8 Moreland 15-01.75 1 5 Jones, Alison 8 Dartmouth 14-11.75 1 6 JENNA HOUDEK 8 Egan 14-06.25 1 7 Miranda Kline 8 Bret Harte 14-04.50 1 8 Bridget Maloney 8 St. Christopher 13-08.00 1 Event 057 Girls Triple Jump 8 ========================================================================= Name Year School Finals F# ========================================================================= 1 Alexa Lowe 8 Sam Lawson 34-04.00 1 2 Anika Chandwani 8 Cupertino 32-07.50 1 3 Kaylin Mootz 8 Egan 32-05.50 1 4 Jones, Alison 8 Dartmouth 31-11.00 1 5 Myklebust, AnnaLiv 8 Union 30-11.00 1 6 Dam, Linh 8 Fisher 30-05.00 1 7 Miranda Kline 8 Bret Harte 29-06.00 1 8 Janelle Ayran 8 Willow Glen 28-05.50 1 Event 063 Girls High Jump 8 ========================================================================= Name Year School Finals F# ========================================================================= 1 Keady, Ally 8 Fisher 04-08.00 1 2 Carolyn Li 8 Miller 04-08.00 1 3 Villeneuve, Sophia 8 Rolling Hill 04-06.00 1 4 Nicole Marieatis 8 Blach 04-04.00 1 5 Emma Derksen 8 Willow Glen 04-04.00 1 6 Gabriella [Bella] Ma 8 Bret Harte 04-02.00 1 Event 039 Girls Shot Put 8 ========================================================================= Name Year School Finals F# ========================================================================= 1 Abbie Weimer 8 Willow Glen 33-01.00 1 2 Carolyn Li 8 Miller 32-10.00 1 3 Kikuri Tokunaga 8 Cupertino 31-11.00 1 4 Olivia Pye 8 Egan 31-00.50 1 5 Castro, Mirna 8 Campbell 29-06.00 1 6 Stewart, Shannon 8 Easterbrook 29-03.00 1 7 Guizar Gonzalez, Giselle 8 Latimer 28-01.00 1 8 Joan Beaton Grover 8 Willow Glen 28-00.50 1 9 Ceja, Unknown 2 8 Campbell 28-00.00 1 Event 045 Girls Discus Throw 8 ========================================================================= Name Year School Finals F# ========================================================================= 1 Abbie Weimer 8 Willow Glen 085-08.00 1 2 Stewart, Dalene 8 Easterbrook 084-05.00 1 3 Carolyn Li 8 Miller 079-07.00 1 4 Kikuri Tokunaga 8 Cupertino 077-08.00 1 5 Joan Beaton Grover 8 Willow Glen 073-04.00 1 6 Amelie Moya 8 Cupertino 070-04.00 1 7 Guizar Gonzalez, Giselle 8 Latimer 066-10.00 1 8 Fielden, Sofi 8 Price 065-10.00 1 8G - Team Rankings ================================================================================ 1) Fisher 80 2) Miller 59 3) Willow Glen 51 4) Cupertino 28 5) Dartmouth 25 6) Blach 21 7) Keys 20 8) Graham 17 9) Sam Lawson 16 10) Egan 14 11) Kennedy 11 11) Easterbrook 11 13) Latimer 10 14) Bret Harte 9 14) Crittenden 9 14) Price 9 17) Campbell 7 18) Rolling Hill 6 18) Sunnyvale 6 20) Moreland 5 21) Union 4 21) Redwood 4 21) St. Christopher 4