Kombi Bakımı ve Tamiri

KomKli kombi servisi olarak, en az 3 yıl deneyimli teknik personelimizle tüm marka ve modeller için kombi bakımı ve tamiri hizmetleri sunuyoruz.


İstanbul’un tüm ilçelerine profesyonel kombi teknisyenlerimizi yönlendirerek hızlı ve sorunsuz hizmet süreçleri sağlıyoruz. Kombi bakımı ya da tamiri taleplerini bize ileten müşterilerimizin konforunu yarıda kesmeden hızlı ziyaretler gerçekleştiriyoruz.


Kombi tamiri hizmetimiz sırasında yedek parça değişimi yapılması gerekiyorsa; yalnızca orijinal ve daha önce hiç kullanılmamış parçalarla değişimlerini sağlıyoruz. Yaptığımız tüm işlemleri müşterilerimize anlatarak aramızda güven esasına dayalı ilişkiler kurulmasını amaçlıyoruz.


Kombi Servisiimage

                         

KomKli kombi servisi olarak profesyonel teknik ekibimizle İstanbul'un her iki yakasında kombi bakımı ve tamiri hizmetleri sağlamaktayız.

Kombi kullanıcıları sıcak su ihtiyaçlarını karşılamak ve soğuk kış günlerinde konforlu bir ortamda yaşamak için kombi servisi hizmetlerine ihtiyaç duyarlar. Kombi servisi hizmetleri kombilerin ihtiyaçları doğrultusunda dizayn edilmiş hizmetlerin bir bütünü olarak düşünülebilir.

Kombi bakımı, tamiri ve petek temizliği ve hizmetleri konusunda uzman, deneyimli ve etik hizmet anlayışını benimseyen kişiler tarafından verildiğinde kombilerin güvenliği ile birlikte kullanıcılarının konforunda da doğru orantılı bir iyileşme görülür.

KomKli kombi servisi hizmeti olarak ticari faaliyetlerimize başladığımız ilk günden bu yana her zaman en kaliteli hizmetleri sunma prensibi ile hareket ettik. Sunduğumu kombi servisi hizmetlerinin üstün kaliteli olması ve müşterilerimizin memnuniyetini kazanmamottosuyla öncelikle “güvenlik sağlama” amacımıza yönelik tedbirler aldık.

Bireysel ve kurumsal kombi kullanıcılarının beklentileri, kombilerinin marka ve modelleri özelinde verdiğimiz tüm hizmetlerde kusursuz sonuçlar elde etmek üzere bünyemizde yalnızca deneyimli personellere yer verdik.

 

Kombi Servisi Hizmetleri Hafife Alınmamalıdır

Kombi bakımı ya da kombi onarımı olsun, fark etmez; kombi servisi hizmetlerinin tamamı büyük bir özenle gerçekleştirilmelidir. Kombi servisleri sırasında kombiler detaylı bir şekilde incelenmeli ve ihtiyaçları net olarak belirlenmelidir. Kombide doğalgaz ya da su kaçağı olup olmadığı gibi güvenliği riske atacak unsurlar varsa tespit edilmelidir.

Kombi servisi hizmetlerinin temel amacı kombi sahiplerinin güvenliğinden emin olmak ve eş zamanlı olarak kombilerin sunduğu avantajları arttırmaktır. Bu nedenle kombi servisi hizmetleri alınacak kombi servisi firmaları hakkında araştırma yapılmalıdır. Daha önce hizmet alanların yorumları, kombi servisi firmasının web sitesi olup olmadığı, çalışanların hangi kriterlere göre seçildiği ve çalışanlarının uzmanlıkları hakkında bilgi sahibi olunmalıdır.

Siz de kombi servisi hizmetleri almak istiyorsanız kurumsal kombi servisi firması KomKli’yi tercih edebilirsiniz.

 

Kombi Servisi Hizmetlerinde KomKli Deneyimi

KomKli kombi servisi firması olarak yıllardır edindiğimiz deneyim ile kombi servisi talebiyle bize ulaşan tüm müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmetler sunuyoruz. Kombi bakımları sırasında kombilerin tüm aksamlarını gözden geçiriyor; kombi onarımları sırasında etkili çözümler sunarak kombilerin yeniden arızalanmasını engelliyor ve kombi petek temizliği hizmetlerimizle doğalgaz faturalarını düşürürken kombilerden alınan verimi yükseltiyoruz.

Hizmet öncesi kadar servis sonrası dönemde de müşterilerimizin aramalarına yanıt veriyor; en ufak bir memnuniyetsizlik oluşması durumunda gerekirse servis süreçlerimizi yeniliyoruz. Müşterilerimizle aramızda karşılıklı güvene dayalı kalıcı bağlar kurmak için her zaman kalite odağında servis sağlıyoruz.

 

Güvenilir Hizmetler KomKli Kombi Servisinde

Kombi servisi hizmetlerimizin kalitesi kadar müşterilerimizin güvenini kazanmak adına da elimizden geleni yapıyoruz. Adil kombi servisi fiyatları uyguluyor, hizmet sonrası müşterilerimizin abartılı servis ücretleri ile karşılaşmaması adına gerçekleştirdiğimiz tüm hizmetleri açıklıkla kendileri ile paylaşıyoruz.

Personellerimizin profesyonel ve deneyimli olmaları kadar güler yüzlü hizmet vermelerini de istiyor ve bekliyoruz. Kombi bakımı ya da kombi tamiri sırasında müşterilerimizin güvenini kazanacak personellerimizle İstanbul genelindeki varlığımızı kuvvetlendiriyoruz.

KomKli kombi servisi olarak; sağladığımız tüm hizmetlerin arkasında duruyoruz. Kombilerin verimliliğini arttıracak çözümlerle müşterilerimizin konforu kadar aile bütçelerini de düşünüyoruz. Gerektiğinde gerçekleştirdiğimiz yedek parça değişimlerinde orijinallikten ödün vermiyor ve sıfır ürünler kullanarak müşterilerimizin hak ihlali yaşamasını engelliyoruz.

 

KomKli Kombi Servisi Taleplerinizi 7/24 Bekliyor

KomKli kombi servisi çalışanlarından hizmet almak istiyorsanız irtibat numaralarımızdan veya internet sitemizde bulunan “Servis Çağır” formundan destek alabilirsiniz. Kombi servisi talepleriniz karşısında hızla aksiyon alan ekibimiz sizleri randevu için arayacaktır. Randevu saatine sadık kalan ve sizi bekletmeyen kombi servislerinin keyfini yaşamak istiyorsanız tüm beklentilerinizi KomKli ile karşılayabilirsiniz.

KomKli uzmanlığı ve deneyiminden uygun fiyatlarla yararlanıp kombinizin markası ya da modeli ne olursa olsun kombi servisi hizmetleri almanızın şimdi tam zamanı! Siz de uygun kombi servisi fiyatlarımızdan yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim araçlarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Neden Biz?

Kombi kullanıyorsanız ve kombileriniz için verdiğiniz ücretlerin karşılığını tam anlamıyla almak istiyorsanız kombilerinizin bakımlarını, onarımlarını ve peteklerinin temizliğini kaliteli hizmet veren kombi servisi firmalarına yaptırmalısınız.

İstanbul’un dört bir köşesinde kombi servisi hizmetleri sunan; geniş kadrosuyla randevularına sadık kalan; tüm marka ve model kombiler konusunda uzmanlığı bulunan KomKli kombi servisinde tüm beklentilerinizin karşılığını bulabilirsiniz.

Yılların deneyimi ile hizmetlerini İstanbul’un tüm ilçelerinde kombi sahipleri ile buluşturan KomKli kombi servisi firmasını tercih ederek kombilerinizin verimliliğini arttırabilir, güvenliğinizden emin olabilir, doğalgaz faturalarınız düşerken kombilerinizden duyduğunuz memnuniyeti yükseltebilirsiniz.

 

KomKli Kombi Servisi İstanbul Geneline Hizmet Verir

Bir kombi firmasının ne kadar kurumsal olduğunun en büyük göstergelerinden biri şüphesiz hizmet ağının genişliğidir. Tek bir ilçede hatta tek bir mahallede hizmet sağlayabilen firmaların kurumsal yapıları ve hizmet kaliteleri sorgulamaya açıktır. Bu tarz firmalarla çalışmayı tercih eden kombi sahiplerini istenmeyen sürprizler bekleyebilir.

Standartlaşmayan ücret politikaları, kombinin marka ve modeli özelinde deneyim azlığı, zamanında gerçekleştirilemeyen kombi servisi ziyaretleri gibi konfor azaltıcı durumlar kombi sahiplerinin rahatını kaçırabilir. KomKli geniş ve tamamı profesyonellerden oluşan kadrosuyla İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet veren nadir kombi servisi firmalarından bir tanesidir.

Kombi servisi taleplerinin ulaşmasıyla başlatılan operasyonel sürecin her bir aşaması müşteri memnuniyetini kazanmaya yönelik titizlikle belirlenmiştir. Müşterilerini bekletmeyen, tek ziyarette kombi taleplerini kusursuz bir şekilde yerine getiren KomKli; müşterileri ile uzun süreli iş ortaklıkları kurmayı başarmıştır.

 

KomKli Kombi Servisi Tüm Kombi Markalarında Uzmanlaşmıştır

Kombi servisi çalışanlarının genellikle tek bir marka veya model konusunda uzmanlıkları bulunur. Halbuki piyasada satışa sunulan birçok marka tarafından üretilenbirçok ayrı modelde kombi vardır. Üstelik zaman içerisinde kombi teknolojileri gelişmekte ve bilgilerini tazeleyemeyen kombi teknisyenlerinin devri sona ermektedir.

Söz konusu KomKli olunca; kombilerinizin modeli ya da markası ne olursa olsun KomKli çalışanlarına güvenebileceğinizden emin olabilirsiniz. Eski teknolojiler kadar yenilerine de hakim olan; uzmanlıklarını KomKli bünyesindeki düzenli eğitimlerle arttıran kombi teknisyenleri KomKli markasını en iyi şekilde temsil edecek yetilere sahiptir.

KomKli hizmetlerini mükemmelleştirmek için tüm çalışanlarına; çalıştıkları birim doğrultusunda uzmanlık eğitimleri sunar. Kombi servisi hizmetleri sırasında yapılacak en ufak bir hatanın dahi ciddi sonuçlar doğurabileceği gerçeğinden yola çıkan KomKli müşterilerinden gelen tüm kombi servisi taleplerini başarıyla tamamlar.

 

KomKli Kombi Servisine Taleplerinizi Kolaylıkla İletebilirsiniz

Arandığında meşgul çıkan, telefon çalsa dahi muhatap bulunamayan kombi servisi firmalarından farklı olarak KomKli çalışanları ile farklı kanallardan irtibata geçebilirsiniz. Haftanın yedi günü irtibat numaralarından arayabilir, wwww.komkli.com sitesindeki servis formunu doldurarak KomKli yetkililerinin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kombi arıza sinyalleri aldığınızda, kombilerinizin verimi düştüğünde, kombi petekleriniz eşit derecede ısınmadığında ya da kombilerinizin periyodik bakım zamanları yaklaştığında istediğiniz desteği anında alabilirsiniz.

 

KomKli Kombi Servisi Hizmetleri Sonrasında da Ulaşılabilir Kalır

Kombi kullanıcılarının en büyük sorunu kombi servisi aldıktan sonra aynı firmaya yeniden ulaşamamalarıdır. Kurumsal yapıdan uzak olan bu işletmeler kombi kullanıcılarının kombi servisi firmalarına duydukları güveni azaltır.

KomKli kombi servisi ise kombi servisi hizmet süreçleri sonrası her daim ulaşılabilir kalması ile rakipleri arasından sıyrılır. Eğer verilen hizmetler kombi kullanıcılarının memnuniyetini sağlamadıysa devreye müşteri memnuniyetini kazanmak üzere yeniden sağlanan servisler girer. Böylece hem KomKli firmasının imajı korunmuş olur hem de müşterilerin memnuniyeti tam anlamıyla kazanılır.

Kombi kullanıyor ve kombilerinizin yüksek verimlilikle uzun süre kullanılmasını istiyorsanız kombi servisi arayışınıza son verebilirsiniz! Beklediğiniz şeffaf, kaliteli ve profesyonel hizmetleri KomKli kombi servisinde fazlasıyla bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

İletişim

Adres: Cevizlik Mah. Mor Sümbül Sk. No:2 D.14, Bakırköy, İstanbul

URL:  https://www.komkli.com/

E-posta:  bilgi@komkli.com