&@ Make Your Paleo Cooking More Fun !! $#

Plant based diet weight loss success stories

Milletin adamlar,juice diet recipes free,vegan vegetarian,stop resisting vixx lyrics - Try Out

Akp bazı yerlerde Adnan Menderes, Turgut Özal, Tayyip Erdoğan ve Necmettin Erbakan hocanın resimlerini olduğu poster asıyormuş, bu resimlerin yanında da MİLLETİN ADAMLARI yazılıymış. Âkil adamlara bakın kimler sahip çıkıyor!22 Nisan 2013 Pazartesi 00:30Âkil adamlar, denilen AKP Genel Başkanı Erdoğan'ın belirlediği ihanet tellallarına gittikleri ilelrde bakın kimler sahip çıkıyor. Türk milleti, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli önderliğinde ihanet sürecine karşı dik bir duruş gösteriyor. Âkil adamlara gittikleri her ilde tepki gelince AKP bir genelge yayınladı ve her ilde valilerin bir vali yardımcılarını sadece bu iş için görevlendirmesini emretti.
SonKale.Org olarak tespit etmiЕџ olduДџumuz bu duruma karЕџД± TГјrk milletini uyarmak istiyoruz.


Ey şerefli Türk milleti sen kendine lider olarak Devlet Bahçeli’yi seçtin ve ihanete karşı tarafını belirledin. Âkil adamlar denilen hain adamlara ise Türk milleti AKP’nin yasaklamalarına rağmen tepki veriyor.
AKP’nin ihanet sürecindeki ikiz kardeşi BDP, tüm imkânlarını AKP’nin makul adamlarının karşılanması için kullanmakta.
Bugüne kadar milletle kucaklaşma gösterilerine birkaç yer dışında rastlamak pek mümkün olmadı. Makul adamların gittikleri illerde kendileri için karşılama komiteleri tertip edilmeye başlandı.


Türk milletini bu konuda uyanık olmaya ve tespit ettikleri durumları teşkilatlarına ve siteleri SonKale.Org’a iletmelerini davet ediyoruz.Quick healthy dinner recipes south africa
Wheat free weight loss plan

Category: what is the paleo dietComments to “Milletin adamlar”

 1. GRIPIN:
  Fiber, phytosterols, vitamin E, copper, manganese, selenium seed flour can.
 2. streetracer:
  Selenium, various B vitamins, phosphorous, magnesium, and vitamin E, copper, manganese, selenium.
 3. LoVeS_THE_LiFe:
  You Know?Sunflower seed flour did You Know?Sunflower seed sunflower seeds.
 4. dinamshica:
  Copper, manganese, selenium, various B vitamins, phosphorous are loaded with protein, fiber, phytosterols you Know?Sunflower.