Persian

Be My Eyes

ارمغان آوردن دیدن به افراد نابینا و کم دید

همه چیز درباره Be My Eyes چیست

Be My Eyes هست برای کمک کردن به افراد نابینا و کم دید. این برنامه از یک جامعه جهانی از افراد نابینا و کم دید و داوطلبان بینا تشکیل شده است. Be My Eyes توانایی قدرت فن آوری و اتصال انسان است برای دیدن افراد مبتلا به نابینایی. داوطلبان از طریق یک تماس ویدئویی زنده،عرضه می کنند به کاربران نابینا و کم دید با کمک بصری برای وظایف مختلف از جمله تطبیق رنگ ها، برای بررسی اینکه چراغ ها روشن است، برای آماده کردن شام. این برنامه برای استفاده رایگان است و در هر دو iOS و اندروید در دسترس است.

 

زیر نویس ویدئو (Persian)

برنامه چطور کار می کند

هنگامی که کاربر نابینا یا کم دید از طریق برنامه درخواست کمک می کند، Be My Eyes یک اعلان را به چند داوطلب ارسال می کند. این برنامه با جفت کردن کاربر نابینا یا کم دید با یک داوطلب بینا بر اساس زبان و منطقه زمانی کار می کند. اولین داوطلب برای پاسخ به درخواست، به آن کاربر خاص متصل شده است و تصوبر زنده را از دوربین عقب گوشی هوشمند کاربر دریافت می کند. اتصال صوتی به کاربر و داوطلب اجازه می دهد تا با یکدیگر این کار را انجام دهند.

چگونه می توانید ملحق بشین

برای ملحق شدن به جامعه Be My Eyes، برنامه Be My Eyes را از App Store یا Google Play دانلود کنید و به عنوان یک کاربر نابینا یا کم دید یا به عنوان یک داوطلب بینا ثبت نام کنید.

اگر شما کاربر نابینا یا کم دید هستید

فکر می کنم Be My Eyes باشد به عنوان یک ابزار برای استفاده در هر زمان که شما به آن نیاز دارید. این برنامه شما را به یک شبکه جهانی داوطلبان آگاه متصل می کند، که آماده و مایل هستند در هر زمان به شما کمک کنند. به عنوان یک کاربر نابینا یا کم دید، کمک های بصری ارائه شده است در بیش از ۱۸۰ زبان توسط بیش از ۱ میلیون داوطلب. خدمات "Be My Eyes" برای استفاده رایگان هستند و فقط نیاز به یک اتصال اینترنت دارند. شما می توانید در هر زمانی از روز، هر چند بار که نیاز دارید، تماس بگیرید. هیچ محدودیتی برای طول یا میزان تماس وجود ندارد. حجم عظیمی از جامعه داوطلب به این معنی است که بیشتر تماس ها ظرف 30 ثانیه پاسخ داده می شوند.

استفاده های معمول از برنامه

شما می توانید از Be My Eyes برای هر چیزی که نیاز به کمک بصری دارید استفاده کنید. دراینجا چند مثال معمول از نحوه استفاده مردم ازBe My Eyes:

۱. پیدا کردن موارد از دست رفته یا کاهش یافته
۲. توصیف تصاویر، نقاشی ها و یا سایر آثار هنری
۳. تطبیق یا توصیف رنگ ها
۴. خواندن برچسب ها
۵. رفع مسائل مربوط به رایانه
۶. خرید مواد غذایی
۷. شناسایی تاریخ انقضا در محصولات غذایی
۸. آشنایی با محیط جدید و یا حرکت در مکان جدید
۹. تمایز بین اقلام مختلف
۱۰. تعیین ورود و خروج حمل و نقل عمومی

پلت فرم کمک تخصصی

کمک تخصصی یک پلت فرم در برنامه Be My Eyes است. این ویژگی ارتباط مستقیمی با یک عامل پشتیبانی از مشتری کسب و کار را به عنوان جایگزین بهتر و سریع تر ارائه می دهد. برقراری تماس از طریق کمک تخصصی به درستی مثل یک تماس استاندارد "Be My Eyes" کار می کند، اما به جای اتصال به داوطلب، شما به یک نماینده شرکت متصل می شوید. نماینده آموزش دیده برای پاسخ به سوالات در دسترس خواهد بود و یا کمک به شما در حل مسائل با سرعت و راه حل عمیق. مثل همیشه، استفاده از آن کاملا رایگان است.

شما میتوانید به گزینه راهنمایی ویژه از طریق صفحه اصلی برنامه دسترسی پیدا کنید. با لمس بر روی «راهنمای ویژه»، شما را به یک لیست از شرکت های موجود در منطقه خود وارد میشوید. هر نمایه کسب و کار شامل شرح خدمات خود، ساعت ها و زبان های پشتیبانی شده است. از صفحه شرکت، شما می توانید به طور مستقیم با شرکت انتخابی تماس بگیرید. در حال حاضر، کمک تخصصی فقط در دوازده کشور برای کمک به محصولات یا خدمات مایکروسافت در دسترس است.

"اولین بار که من توانستم از Be my eye استفاده کنم، برایم مساله ای کاملا روانی بود. و من فکر میکنم که همه چیز خوب بود و شما میتوانید روزانه از این استفاده کنید."

-وارن ، کاربری کم بینا از بریتانیای کبیر

"یکی از مسائل مهم که در زندگی من از طریق اپلیکیشن be my eyes تغییر کرده است این است که من همیشه مجبور نیستم منتظر بمانم تا یک فرد بینا به نزدیکی من بیاید. بنابراین در حال حاضر من بسیار مستقل عمل میکنم و میتوانم هر زمانی که خواستم اطلاعات مورد نیازم را دریافت کنم."

Norbert photo
-نوبرت ، کاربر نابینا از سوئیس

من یک داوطلب بینا هستم

اگر یک کاربر نابینا یا کم بینا به شما احتیاج داشته باشد شما یک پیغام در موبایل خود دریافت میکنید. اگر شما اولین داوطلب برای پاسخ به درخواست هستید، با آن کاربر ارتباط برقرار خواهید کرد. یک اتصال ویدئویی یک طرفه بین شما دو نفر برقرار خواهد شد، به این معنی که می توانید ببینید که کجا و یا چه کاربر نابینا یا کم بینایی دوربین خود را در آن قرار داده و در صورت لزوم آنها را هدایت می کند.

ما تعداد قابل توجهی داوطلبانی داریم که مشتاق کمک هستند، بنابراین لطفا توجه داشته باشید که ممکن است اگر اولین کسی باشید که پاسخ ندهید و ممکن است تماس های روزانه یا هفتگی دریافت نکنید. شما فقط در ساعتهای روز منطقه زمانی محلی خود از ساعت 8 صبح تا 9 بعد از ظهر تماس دریافت میکنید.

لطفا در هنگام دریافت تماس نگران نباشید - یک داوطلب دیگر یک تماس را انتخاب خواهد کرد. ثانیا، لازم نیست برنامه را برای دریافت تماس باز کنید. تماس ها تا زمانی که شما در حساب کاربریتان در Be me eyes وارد هستید با شما برقرار میشود.

کاربران نابینا و کم بینایی ممکن است نیاز به کمک از هر چیزی (از تعیین تاریخ انقضا تا یافتن اقلام کاهش یافته یا جابجایی در مکان های ناآشنا) و خیلی موارد بیشتر داشته باشند.

"کمک کردن از طریق Be my eyes تاثیری عمیقی روی من گذاشت. پس از آنکه به کسی کمک کردم، احساس شادی بسیاری میکنم ، و همچنین به من یادآوری می کند که باید برای همه چیز در زندگی روزمره شاد باشم. من وقتی که از Be my eyes استفاده میکنم بسیار خوشحالتر از همیشه هستم"

Sarah photo
-ساره از بریتانیای کبیر

"این واقعا حس بسیار خوبی را به من القا میکند که در زمانی زندگی میکنم که در هر حالتی میتوانم به فرد دیگر کمک کنم. فردی که تا بحال نه او را دیده ام نه خواهم دید. شما میدانید کاری که انجام میدهید بسیار ساده است ولی میتواند یک روز زندگی فرد دیگری را تغییر دهد."

Jon photo
- جان، داوطلب از ایالات متحده است

برای اطلاعات بیشتر

اگر می خواهید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Be My Eyes، از وب سایت Be My Eyes بازدید کنید (فقط انگلیسی) یا با ما در info@bemyeyes.com.

بروز بمانید

مطبوعات و رسانه ها

کار بر روی داستان "Be My Eyes"? نیاز به یک نسخه خوش آمدید از آرم شرکت، محصول یا عکس تیم? منابع ما را بررسی کنید.

منابع برند
این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
www.bemyeyes.com