Euro truck simulator 1.26 моды. Euro Truck Simulator 2: Version final 1.26

Euro truck simulator 1.26 моды Rating: 8,4/10 1878 reviews

Euro Truck Simulator 2 :: ETS2 Update 1.26 Is Now Live!

euro truck simulator 1.26 моды

Millet defalarca indirme yapıp aynı sorunla karşılaşmamış olur. For this reason there is no arguments why not give it a try. Las principales características de esta nueva versión 1. Bu sorunu yaşayan 64 bit kullanan arkadaş var mı? But we would like to be sure, and that's what our Open Betas are for! The main star of this map refresh is the city of Paris, which actually has been completely rebuilt to make it way more elaborate than before! The game will actually update itself automatically on Steam. Yeni açtığım profilde 1 teslimat yapıp oyunu elle kaydettim ve çıktım. Yalnız oyunu oynarken ilk 5 10 dk içinde çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. Yeni bir güncelleme gelene kadar 1.

Next

Euro Truck Simulator 2: Open Beta 1.26

euro truck simulator 1.26 моды

Ricam şudur; bu ve diğer mesajı görenler çözüm bulmaları halinde lütfen buraya yazsınlar. Bir araç seçerek ve cinsiyetinizi belirleyerek oyuna başlıyor ve akabinde biriktirdiğiniz para miktarını da görevleri yerine getirerek arttırıyorsunuz. . There are still some minor issues to fix and and an extra round of polish to apply in the next few weeks, but we are not aware of any critical or show-stopping issues anymore. We have re-touched the existing region of northern France in the base game. İlk kurulumdan sonra otomatik açılma ama daha sonraki denemelerde açılmama sorunu onlarca kez yazılmış.

Next

Euro Truck Simulator 2 mods, ETS 2 mods

euro truck simulator 1.26 моды

Evet başta dediğiniz gibi oldu bende de, sadece bir giriş yapıp eski haline döndü. Merhaba arkadaşlar Aynı sorunu bende yaşadım maalesef ancak yeni sürüm steama bağlı olduğu için ikinci girişte çalışmayı durdurdu hatası vermekte. Daha önceki hiç bir sürümünde hata yaşamadan oynadım ama bu 1. Take a step further and upgrade the game in few seconds. Hi all, I have just a quick question, I already have a time ets 2 multiplayer and well has steam had an update to 1. Oyunu indirdim kurdum açıldı sorun yoktu oynadım ve çıktım.

Next

BEST GRAPHIC MOD ETS2 1.26 FOR ETS2

euro truck simulator 1.26 моды

Se espera que todos los jugadores, sobre todo los mas fans, tengan más opciones y una mayor precisión de la simulación del vehículo. Bu yöntemden sonraki girişte de aynı işlemin yapılması gerektiğini, bu haliyle de oyunun her defasında sıfırdan başladığını, oyunun kaydedilemediğini söyleyenler var. We hope that especially the players who care for more choices and precision of the vehicle simulation will appreciate the new adjustment, now there are new opportunities to play with the ratio between engine and wheels. Yılın simülasyonu ödülünü pek çok oyun incelemesinde alan Euro Truck Simulator 2, yarattığı güncellemeler ve yenilikler ile çekici özelliğini de oyunun içine yerleştirmiştir. Böyle bir sıkıntı yaşayan oldu mu arkadaşlar uzun zamandır bu problemi yaşıyorum çözümünü de bulamadım crak de mi sıkıntı var yoksa oyunda mı çözemedim admin yardımcı olur musunuz? The tentative changelog for the 1.

Next

Euro Truck Simulator 2 Update 1.26.2.4

euro truck simulator 1.26 моды

Hiç mod yok, tır durduğu yerde çalışsa bile kapanıyor oyun. The plan is to get the new official game update out simultaneously with the new map expansion. It was initially released in 2012 and is still developed and updated by developers, so the game maintains its popularity between gamers. New Transmissions for all trucks We have adjusted and added some new options for the transmissions of all the trucks tractors in the game, so now there are more options to choose - from the standard or overdrive style of transmissions or even the Allison 4500. Hola chicos, hoy os vengo a hablar de la nueva versión beta 1. In the picture above, you can see the area of France which we have retouched - the area that you will already be able to experience in this Open Beta of course.

Next

Euro Truck Simulator 2 İndir

euro truck simulator 1.26 моды

We are now ready to make the 1. Erişmek istediğiniz dosya özellikle büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saate kadar beklemeniz gerekebilir. No es una reconstrucción total desde cero, pero se podrán apreciar algunos cambios muy visibles en el paisaje como nuevos modelos, nuevas intersecciones y el uso de texturas de mayor resolución en muchos lugares. Açarken Steam Cloudu Kullan seçeneğini deaktif ettim. Older Parts of France Reworked The main star of this map refresh is the city of Paris, which actually has been completely rebuilt to make it way more elaborate than before! It's not a total rework from scratch, but we believe that you will appreciate some very visible changes in the world; new models, new intersections and use of higher resolution textures in many places. We would like to sincerely thank the fan community for the awesome feedback on Open Beta of Euro Truck Simulator 2 version 1.

Next

Euro Truck Simulator 2 :: Open Beta for ETS 2 Update 1.26

euro truck simulator 1.26 моды

En la imagen de arriba, se puede ver la zona de Francia que ha sido reconstruida este área está presente en esta Beta Abierta. Burası dışında daha aktif bir site bulamadım. Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun. Your competitors will be left behind before they realize it.

Next

Euro Truck Simulator 2 Version history

euro truck simulator 1.26 моды

Detaylı bilgi verirseniz iyi olur. We provide the greatest Euro truck simulator 2 Mods that a person could find. I start there is now a bit grumpy about to be does anyone know what the problem is? Ama daha sonra tekrar girmek istediğimde hiç bir şekilde oyuna giriş yapamadım ve oynayamadım. Coming soon - Open Beta for the new update of American Truck Simulator! Tekrar açtım ve eski profilimde oynamaya devam ettim. After internal testing and several iterations in closed beta, we now feel good about where we are.

Next